top of page
Szukaj
  • Mirek Mamoń

Kalkulator składek komunikacyjnych OC i AC

Zaktualizowano: 11 lut 2021Każdy agent ubezpieczeniowy spotkał się z sytuacją, w której klient zadał pytanie :

„Ile zapłacę za najtańsze OC Fiata z silnikiem diesla 1.2? Mam pełne zniżki?”

20 lat temu sprawdzaliśmy w taryfach i znaliśmy odpowiedź.


Dzisiaj nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na tak postawione pytanie. W każdym z Towarzystw musimy podać około 20 parametrów dotyczących pojazdu oraz właściciela. Teraz wyobraźmy sobie multiagenta jak Twój Ekspert, który chcąc dać klientowi rzetelną odpowiedź musi obliczyć składkę w 20 Towarzystwach! Jedna osoba byłaby w stanie obsłużyć kilku klientów dziennie.

Mamy na szczęcie na rynku coraz więcej kalkulatorów ubezpieczeń zwanych także porównywarkami. Wypełniamy około 30 pól (nie wszystkie TU zadają te same pytania) i po kilku minutach mamy przybliżony wynik w kilkunastu Towarzystwach. Przybliżony, ponieważ kalkulatory są aktualizowane okresowo a Towarzystwa mogą zmieniać taryfy z dnia na dzień.

Twój Ekspert Sp. z o.o. korzysta z kalkulatora opartego na Web Serwisach 16 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Oznacza to, że obliczenia są wykonywane jednocześnie bezpośrednio w systemach tychże Towarzystw. Proces trwa kilka sekund (oczywiście po wpisaniu wszystkich danych) a wynik jest dokładny. Ponadto w odróżnieniu od popularnych narzędzi na rynku kalkulator wyliczy składkę także samochodów firmowych, ciężarowych oraz w leasingu.

Tylko największe multiagencje i brokerzy posiadają dostęp do tego narzędzia.

Wystarczy, że klient przedstawi skan lub zdjęcie dowodu rejestracyjnego (najlepiej obie strony z czytelnym kodem AZTEC) oraz odpowie na kilka dodatkowych pytań by w kilka minut poznać ofertę ubezpieczenia OC lub OC/AC swojego pojazdu.

Zapraszamy do przetestowania za naszym pośrednictwem kalkulatora.


W tym celu prosimy o przesłanie na adres biuro@twojekspert.pl dowodu rejestracyjnego w załączniku oraz podanie w treści następujących informacji:

· Model oraz w przypadku AC wersja wyposażenia

· Przebieg

· Data końca dotychczasowego ubezpieczenia (max. 30 dni naprzód)

· Data uzyskania prawa jazdy

Kraków 08.02.2021

43 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page