top of page
Szukaj
  • kingaglinska1

Jakie dodatkowe polisy przydadzą Ci się do ubezpieczenia OC w Zimie ?

Zaktualizowano: 21 sty 2021

Zima nie jest zbyt sprzyjającą porą roku dla kierowców. To właśnie wtedy dochodzi do największej ilości wypadków drogowych, kolizji oraz zdarzeń związanych z mrozami czy opadami śniegu. Dlatego warto stawić czoła wyzwaniom, które zima stawia kierowcom co roku.

Zastanawiasz się jakie kroki podjąć, aby przygotować się w 100% do warunków jakie panują na drodze w zimie? Chcesz spać spokojnie i nie martwic się o bezpieczeństwo ? Przeczytaj !


Obecnie na rynku mamy wiele opcji dodatkowych polis i rozszerzeń. Ubezpieczenie AC, które jest przydatne gdy szkoda jest z naszej winy lub sprawca jest nieznany, praktyczna polisa Assistance oraz świadczenia po wypadku łącznie z ubezpieczeniem NNW.


Pakiet OC/AC


Ubezpieczenie OC chroni poszkodowanych w razie kolizji czy wypadków, kiedy to my popełnimy błąd na drodze. W takich sytuacjach z własnej kieszeni pokrywamy koszty naprawy swojego pojazdu. Aby to zmienić możemy skorzystać z możliwości jakie daje polisa AC, czyli Autocasco. Pomaga ona w uzyskaniu odszkodowania za np. zniszczenie naszego samochodu.


NNW


Ubezpieczenie NNW w razie wypadku to świetny dodatek do ubezpieczenia OC, który szczególnie przydaje się zimą, kiedy to na uszczerbku na zdrowiu może dojść nie tylko podczas prowadzenia pojazdu, ale również poza nim np. wychodząc czy wchodząc do pojazdu. Polisa ta daje możliwość uzyskania zarówno jednorazowego odszkodowania dla kierowcy lub pasażera, jak i uzyskanie pieniędzy na operacje związane z powrotem do zdrowia.


Assistance


Wyobraź sobie sytuację, kiedy zimą wstajesz rano, wychodzisz i chcesz jechać do pracy, ale twoje auto nie odpala. Powodów może być wiele np. zamarznięte paliwo czy słaby akumulator. Ubezpieczenie Assistance daje ci możliwość skorzystania z pomocy w razie awarii pod domem lub w trasie.


Jeżeli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami, zapraszamy również na ubezpieczenie się w Krakowie w naszym biurze !

Odpowiemy na każde twoje pytanie.


Kraków, 16.01.2021 42 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page