top of page
Szukaj
  • kingaglinska1

Ile kosztuje najtańsze OC w Krakowie ?

Zaktualizowano: 1 maj 2021

Wbrew pozorom Kraków nie jest miastem, gdzie zapłacisz najwięcej za ubezpieczenie samochodu. Statystycznie to około 736 zł. To tylko 36 zł więcej niż średnia cena za polisę dla całego kraju. W tym poście dowiesz się ile kosztuje najtańsze OC w Krakowie, jak wypada na tle innych miast i gdzie kupić najtańszą polisę.

Wysokość składki OC zależy od wielu parametrów, między innymi od danych technicznych samochodu. Dla przykładu opiszemy sytuację osoby X na podstawie określonych danych:

Wiek : 38

Płeć : Mężczyzna

Stan cywilny : kawaler

Miejscowość : Kraków

Samochód : Skoda Fabia

Rocznik pojazdu : 2012

Pojemność silnika : 1199 cm3

Właściciel pojazdu od co najmniej 10 lat kupuje OC.

Najtańszą ofertę OC dla tego kierowcy znaleźliśmy za 450zł. Z pewnością na taką cenę miała wpływ marka samochodu. Skoda należy do pojazdów, które otrzymywały jedne z tańszych propozycji od towarzystw w III kwartale 2020 roku.

Reszta ofert wahała się od 472 do 833zł ! Rozbieżność cen jest bardzo duża, dlatego zawsze warto porównać wszystkie propozycje i wybrać tą najkorzystniejszą dla siebie. Zespół Twój Ekspert doradzi ci najtańszą polisę.


Zastanówmy się... jak Kraków wypada na tle innych miast?

Z mapki sporządzonej przez rankomat.pl wnioskujemy, że Kraków jako duże miasto na prawdę nie wypada źle! Dużo drożej jest w Warszawie i Gdańsku, a najdrożej we Wrocławiu. Między Krakowem a Wrocławiem to aż 190zł różnicy ! Jedne z tańszych miast to Kielce i Rzeszów, natomiast najtańszą polisę kupimy w Opolu.


Gdzie kupić najtańsze OC w Krakowie ?


Na cenę polisy wpływa wiele czynników, każde towarzystwo posiada także własne parametry i przeliczniki, według których obliczana jest ostateczna kwota ubezpieczenia. To sprawia, że występują tak spore rozbieżności w cenach. Ale nie zadręczaj się ! Od tego jest Twój Ekspert aby doradzić ci najlepszą i najtańszą ofertę. Możesz skorzystać z naszego kalkulatora składek komunikacyjnych OC i AC ->LINK<- i podać nam niezbędne dane do kalkulacji. Skontaktuj się z nami lub odwiedź nas w naszym biurze w Krakowie przy Rynku Dębnickim.


 

Źródło : https://rankomat.pl/samochod/ubezpieczenie-oc-krakow

26 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page