top of page
Szukaj
  • kingaglinska1

Ubezpieczenie food truck'a, jak to funkcjonuje ?

Coraz większymi krokami zbliża się wiosna, a więc pora, w której do życia po zimowym śnie budzą się food truck'i ! Wielu przedsiębiorców z branży gastronomicznej przystosowuje się do panującej rzeczywistości związanej z koronawirusem i postanawia swoją działalność przenieść na kółka. Food truck to pojazd, przyczepa, w której znajdują się lodówki, wyposażenie gastronomiczne, instalacje elektryczne, kasa fiskalna i wiele innych wartościowych przedmiotów, które warto ubezpieczyć.


Oferta ubezpieczenia skierowana dla posiadaczy food truck'a to pakiet SMARTBIZNES proponowany przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe Warta.


Pakiet ten chroni :

- wyposażenie służące do przygotowania i wydawania posiłków (maszyny i urządzenia),

- środki obrotowe czyli produkty przyrządzone i gotowe do sprzedaży oraz opakowania,

- sprzęt elektroniczny taki jak laptop, kasa fiskalna,

- odpowiedzialność cywilną działalności.


Food truck to biznes mobilny, a więc zadajemy sobie pytanie "w jakiej lokalizacji ubezpieczenie obowiązuje?". Wyjaśniamy :


- dla pełnej ochrony food truck'ów należy włączyć rozszerzenie ubezpieczenia mienia poza lokalizacją. Oznacza to, że będzie ono funkcjonować również poza lokalizacją określoną w umowie,


- w przypadku przyczepy czy obiektu gastronomicznego, który nie jest mobilny, lokalizacja obowiązuje ta wskazana w umowie.


A co z tobą przedsiębiorco ?


Pomyśl też o sobie, zdarzają się różne sytuacje losowe. A co jeśli złamiesz rękę lub zachorujesz na dłuższy okres i nie będziesz w stanie zająć się własnym biznesem ? Wiąże się to z problemami finansowymi, który każdy stara się omijać szerokim łukiem :) Odpowiedź to ubezpieczenie na życie. Świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność.


Twój Ekspert przygotuje dla ciebie ubezpieczenie na życie, ofertę najkorzystniejszą, z której będziesz zadowolony.


Kraków, 27.01.21 r.


 

Źródło : Warta Info


417 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page