top of page
Szukaj
  • kingaglinska1

Generali wprowadza nowe ubezpieczenie dla wynajmujących nieruchomości - nowa polisa.


"Generali z myślą o wynajmie" tak brzmi nazwa nowego ubezpieczenia skierowanego do klientów Generali, dostępna od 14 kwietnia tego roku. Polisa skierowana jest dla osób, które posiadają nieruchomość przeznaczoną na wynajem pod działalność handlową, biurową, usługową czy też na cele mieszkaniowe. Oferta ubezpieczeniowa skierowana jest dla osób fizycznych, które nie prowadzą działalności gospodarczej a także dla obcokrajowców również tych, którzy nie posiadają numeru PESEL. Na czym polega nowa oferta ubezpieczenia ?

Polisa ta łączy korzyści ubezpieczenia na mieszkanie oraz ubezpieczenia dla firm. Zapewnia pełną ochronę w razie uszkodzeń, awarii maszyn lub urządzeń spowodowanych przepięciami, zwarciami lub błędami w obsłudze. "Oferuje assistance techniczny, a w nim pomoc m.in. w przypadku zatrzaśnięcia drzwi lub zacięcia zamka, awarii sprzętu RTV/AGD czy dozór mienia" – przedstawia Sonia Lech, Generali Polska.

Gdy w wyniku szkody w ubezpieczonym lokalu nie można prowadzić działalności lub mieszkać, Generali zobowiązuje się do wypłaty utraconego czynszu maksymalnie do trzech miesięcy. Polisa chroni także od różnego rodzaju kradzieży a także pokrywa koszty poszukiwania przyczyny szkody np. ustalenia przyczyny zatkanej rury kanalizacyjnej, do 10% sumy ubezpieczenia, nie więcej niż 20 000 PLN.

Ubezpieczenie od Generali można rozszerzyć o OC lokatora. Polisa ta udostępnia ochronę przed finansowymi skutkami zdarzeń, których rezultatem są szkody powstałe podczas korzystania przez lokatora z nieruchomości wyrządzone osobom trzecim.

 

Źródło:

30 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page