top of page
Szukaj
 • kingaglinska1

Ubezpieczenie Twojego psa. Już dziś ubezpiecz ukochanego zwierzaka!

Zaktualizowano: 3 mar 2021Każdy kto jest szczęśliwym posiadaczem psa wie, że oprócz pięknych spędzonym z nim chwil i tony miłości mogą pojawić się również choroby i wypadki. Teraz dzięki ubezpieczeniu dla psa, Ty i twój podopieczny będziecie mieć łatwiej, a Wasze bezpieczeństwo będzie gwarantowane! Warto też wspomnieć o tym, że jest to jedyne takie ubezpieczenie w Polsce z tak szerokim zakresem !


Ubezpieczenie kosztów leczenia psa


Choroba - reakcja organizmu psa na działanie czynnika chorobotwórczego, którą stwierdził lekarz weterynarii. Prowadzi do zaburzeń czynnościowych, zmian w tkankach, narządach, układach lub całym ustroju.


Nieszczęśliwy wypadek - przypadkowe, nagłe i gwałtowne zdarzenie, w wyniku którego pies doznał uszkodzenia ciała lub zmarł.


Pies, którego chcesz ubezpieczyć nie może mieć mniej niż 8 tygodni, ani więcej niż 8 lat, a w niektórych rasach 5, 6 lub 7 lat.


W ubezpieczeniu kosztów leczenia psa pokrywane są :

 • koszty leczenia psa w wyniku choroby,

 • koszty leczenia psa w wyniku nieszczęśliwego wypadku,

 • koszty eutanazji w wyniku choroby lub nieszczęśliwego wypadku,

 • koszty kremacji zbiorowej w wyniku choroby lub nieszczęśliwego wypadku.

Oprócz ubezpieczenia psa, możesz również wykupić dodatkową polisę, która zabezpieczy innych od szkód jakie może wyrządzić zwierzak np. prosisz znajomego o opiekę nad psem, ale ten z tęsknoty do ciebie obdarł mu cała kanapę. Dzięki tej polisie będziesz ubezpieczony od dodatkowych kosztów.


Odpowiedzialność cywilna właściciela psa


Osoby objęte ubezpieczeniem :

 • Ty jako właściciel psa,

 • osoby bliskie,

 • osoby, które prowadzą z tobą wspólne gospodarstwo domowe lub w nim pozostają lub razem z tobą mieszkają w domu lub mieszkaniu,

 • osoby fizyczne, które na twoją prośbę opiekują się psem.

Co obejmuje ubezpieczenie :

 • szkody, powstałe w skutek zdarzeń, do których doszło w okresie trwania ubezpieczenia na terenie Europy,

 • szkody powstałe w skutek rażącego niedbalstwa.

Kolejna opcja jaką możesz wybrać to ubezpieczenie zwierzaka od śmierci, do której doszło wskutek choroby, nieszczęśliwego wypadku lub eutanazji.


Ubezpieczenie śmierci psa


Co obejmuje ubezpieczenie :

Ubezpieczenie obejmuje odszkodowanie za śmierć psa, jeżeli wcześniej lekarz weterynarii podjął leczenie lub próbował go odratować, o ile było to możliwe. Wiek zwierzaka, który objęty jest ubezpieczeniem od śmierci to minimum 8 tygodni i maximum 3 lata.


Ile kosztuje ubezpieczenie psa ?


Teraz sam możesz sprawdzić ile będzie kosztować ubezpieczenie twojego pupila, kliknij w tekst poniżej :

Zapoznaj się też z ogólnymi warunkami ubezpieczenia :


Wystarczy chwila aby przystąpić do takiego ubezpieczenia, później możesz już tylko cieszyć się cudownymi momentami spędzonymi ze swoim pieskiem, co najważniejsze w pełnej ochronie i bezpieczeństwie ! Skontaktuj się z nami mejlowo lub telefonicznie albo odwiedź nas w biurze w Krakowie, zajmiemy się Twoim i Twojego zwierzaka ubezpieczeniem, możesz też zrobić to sam w domu klikając w ->LINK<- !Kraków, 28.02.21 r.

 

Źródło : Ubezpieczenie psa


48 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page