top of page
Szukaj
  • kingaglinska1

Czym jest porównywarka ubezpieczeń OC? Jak znaleźć tanie OC w porównywarce? Jakie dane należy podać?

Zaktualizowano: 16 maj 2021

W dobie internetu każdy z nas może załatwić wiele spraw online niezależnie od tego czy mieszkasz w Krakowie, w Warszawie lub Gdańsku, co w rezultacie zapewnia nam wygodę oraz zaoszczędza cenny czas. Ubezpieczenie OC auta - bezsprzecznie tego dokumentu potrzebuje każdy kierowca posiadający samochód i poruszający się nim, dlatego ważną kwestią jest znaleźć tanią ofertę polisy OC, która zarazem spełni nasze oczekiwania. Każdy z nas nie wychodząc z domu może porównać oferty w porównywarce ubezpieczeń OC oraz AC w internecie podając kilka niezbędnych danych. Czym jest porównywarka i jak z niej poprawnie skorzystać ?

W wielu porównywarkach trzeba podawać sporo danych, na podstawie których wyszukiwane są dla nas oferty ubezpieczeń komunikacyjnych OC. Są one niezbędne, a sporo zainteresowanych osób polisami OC ma opory, ponieważ niektóre pytania mogą wydawać się dość osobiste. W rezultacie każdy chcąc znaleźć tanie ubezpieczenie musi podać stan cywilny, ilość dzieci czy też wpisać zawód jaki wykonuje. Czasem jednak kalkulator będzie wymagał od nas podania numeru PESEL, ze względu na to, że bez niego niektóre towarzystwa ubezpieczeniowe nie skalkulują odpowiedniej polisy. Pytań jest o wiele więcej, oprócz tych osobistych, także te dotyczące stanu technicznego pojazdu, który chcemy ubezpieczyć. Jeżeli nie jesteś jedynym właścicielem samochodu, licz się z tym, że do wyliczenia składki ubezpieczenia OC należy podać także dane współwłaściciela.


Twój Ekspert - multiagencja ubezpieczeń w Krakowie jest w posiadaniu świetnego kalkulatora ubezpieczeń OC w Krakowie i nie tylko. Wystarczy, że prześlesz na adres e-mail biuro@twojekspert.pl dosłownie kilka danych takich jak :


· Model oraz w przypadku AC wersja wyposażenia,

· Przebieg,

· Data końca dotychczasowego ubezpieczenia (max. 30 dni naprzód),

· Data uzyskania prawa jazdy,

· Model oraz w przypadku AC wersja wyposażenia,

· Skan dowodu rejestracyjnego lub kod AZTEC :Natomiast, jeżeli nie masz możliwości wysłania skanu lub zdjęcia, wystarczą tylko 3 parametry wraz z danymi właściciela :

· Nr rejestracyjny,

· Nr VIN,

· Data pierwszej rejestracji.


Podsumowując tanie ubezpieczenie, tania oferta OC w Krakowie i okolicach może być wyliczona w kilka sekund. Na pewno będziesz zadowolony z korzystnej cenowo oferty polisy, którą Twój Ekspert w Krakowie porówna w wielu towarzystwach ubezpieczeniowych tak abyś Ty - Klient był w 100% usatysfakcjonowany. Dla uzyskania pełnej informacji o naszym kalkulatorze - porównywarce wejdź w link -> Twój Ekspert w Krakowie, tania polisa, porównywarka <-. Jeżeli masz więcej pytań dotyczących uzyskania najlepszej ceny ubezpieczenia w Krakowie skontaktuj się z nami lub napisz komentarz. Zachęcamy do kontaktu, z pewnością uzyskasz odpowiedź.


Kraków, 15.05.2021 r.
18 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page